Dropshipping w BEAST

DROPSHIPPING oznacza, że polecasz nam wysłanie towaru bezpośrednio z naszych magazynów do Twojego klienta (indywidualnego konsumenta).

 

 

W naszym magazynie mamy ponad 1000 artykułów!

 

Na bieżąco aktualizujemy stany magazynowe i opisy towarów. Pilnujemy, żeby towar który wystawiacie w swoich sklepach był zgodny z rzeczywistością.

 

 

Umożliwiamy integrację z naszą hurtownią przez pliki CSV lub XML - o szczegóły możesz spytać swojego opiekuna.

 

Każdy dropshipper otrzymuje dostęp do panelu, na którym może w łatwy sposób złożyć zamówienie, sprawdzić status przesyłek czy skontaktować się z naszym zespołem.

Po zalogowaniu się do panelu otrzymasz również własnego opiekuna, który chętnie Ci pomoże i doradzi w jaki sposób zwiększyć sprzedaż narzędzi!

Dzięki temu łatwo sprawdzisz szczegóły dotyczące konkretnego artykułu, czy zmodyfikujesz już złożone zamówienie.

 

Nasze kompleksowe wsparcie pozwali Ci łatwo rozpocząć współpracę i szybko rozwijać swój sklep!

 

Zamówienia naszych dropshipperów przesyłamy w solidnych kartonowych opakowaniach, bo wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie. Twoi klienci chętniej będą do Ciebie wracali!

Wysyłki realizujemy "od ręki". Zdecydowaną większość zamówień realizujemy tego samego dnia, w którym zostały opłacone - Twoi klienci otrzymają zamówiony towar szybko.

Nie narzucamy minimalnej ilości zamówień - wyślemy do Twojego klienta nawet jeden, mały młotek!

 

Szybka dostawa to podstawa sklepu internetowego

 

 

Nie narzucamy Ci również marży po jakiej masz sprzedawać, ani promocji jakie masz stosować. Jesteśmy naszym partnerem w biznesie i Twój sukces jest dla nas ważny!

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i zacząć z nami współpracować jako sprzedawca - skontaktuj się z nami!

 

 Jesteśmy do Twojej dyspozycjiSkontaktuj się z nami (tel. 81 740 24 01 lub mail: dropshipping@globtc.com) by ustalić szczegóły synchronizacji danych Twojego sklepu z naszą hurtownią oraz szczegóły rozliczeń.

Masz jeszcze jakieś pytania? Zajrzyj na naszą stronę FaQ i dowiedz się więcej!

 

 

 

Jesteśmy dostępni również w:

 

 

Strona korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług zgodnie z polityką ich dotyczącą. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do niech w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel