Dropshipping

DROPSHIPPING oznacza, że polecasz nam wysłanie towaru bezpośrednio z naszych magazynów do Twojego klienta (indywidualnego konsumenta).

 

 

W naszym magazynie mamy ponad 1000 artykułów!

 

Na bieżąco aktualizujemy stany magazynowe i opisy towarów. Pilnujemy, żeby towar który wystawiacie w swoich sklepach był zgodny z rzeczywistością.

 

 

Umożliwiamy integrację z naszą hurtownią przez pliki CSV lub XML - o szczegóły możesz spytać swojego opiekuna.

 

Każdy dropshipper otrzymuje dostęp do panelu, na którym może w łatwy sposób złożyć zamówienie, sprawdzić status przesyłek czy skontaktować się z naszym zespołem.

Po zalogowaniu się do panelu otrzymasz również własnego opiekuna, który chętnie Ci pomoże i doradzi w jaki sposób zwiększyć sprzedaż narzędzi!

Dzięki temu łatwo sprawdzisz szczegóły dotyczące konkretnego artykułu, czy zmodyfikujesz już złożone zamówienie.

 

Nasze kompleksowe wsparcie pozwali Ci łatwo rozpocząć współpracę i szybko rozwijać swój sklep!

 

Zamówienia naszych dropshipperów przesyłamy w solidnych kartonowych opakowaniach, bo wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie. Twoi klienci chętniej będą wracali do Ciebie wracali!

Wysyłki realizujemy "od ręki". Zdecydowaną większość zamówień realizujemy tego samego dnia, w którym zostały opłacone - Twoi klienci otrzymają zamówiony towar szybko.

Nie narzucamy minimalnej ilości zamówień -wyślemy do Twojego klienta nawet jeden, mały młotek!

 

 

 

Nie narzucamy Ci również marży po jakiej masz sprzedawać, ani promocji jakie masz stosować. Jesteśmy naszym partnerem w biznesie i Twój sukces jest dla nas ważny!

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i zacząć z nami współpracować jako sprzedawca - skontaktuj się z nami!

 

 Skontaktuj się z nami (tel. 81 740 24 01 lub mail: dropshipping@globtc.com) by ustalić szczegóły synchronizacji danych Twojego sklepu z naszą hurtownią oraz szczegóły rozliczeń.

 

 

 

Strona korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług zgodnie z polityką ich dotyczącą. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do niech w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel