Dropshipping FaQ

 

W jakim czasie realizujemy wysyłki?

Paczki nadajemy codziennie. Staramy się, aby wszystkie zamówienia były realizowane maksymalnie w ciągu 24 godzin od złożenia. Zamówienia złożone do godziny 11:00 powinny zostać wysłane jeszcze tego samego dnia.


Czy obsługujemy wysyłkę własnych etykiet?

Tak, w naszej hurtowni obsługujemy własne etykiety. Wystarczy podczas składania zamówienia wybrać odpowiednią formę dostawy, a następnie wysłać etykietę w formacie .pdf na odpowiedni adres. Wysyłanie własnych etykiet umożliwia wysyłanie zamówień pobraniowych lub poprzez Allegro SMART.

Dokładna instrukcja składania zamówień na własnej etykiecie zostanie udostępniona po założeniu konta.


Z jakich kurierów korzystamy?

Na chwilę obecną, naszymi głównymi przewoźnikami są InPost (Paczkomat oraz kurier) oraz DPD. Paczki wysyłane tymi przewoźnikami są odbierane z naszego magazynu codziennie. Dodatkowo co jakiś czas staramy się poszerzać naszą ofertę przewoźników – w takich przypadkach informujemy naszych sprzedawcach o nowym kurierze.


Jak rozliczamy zamówienia?

Już od początku współpracy oferujemy kredyt kupiecki oraz fakturę zbiorczą. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować wysyłki szybciej, a rozliczenia są prostsze – w związku z tym nie ma potrzeby wykorzystywać szybkich płatności. Jednocześnie prosimy rozliczać się z naszą hurtownią w oparciu o otrzymane faktury.


Co udostępniamy w pliku integracyjnym?

W naszym pliku udostępniamy komplet informacji potrzebnych do wystawienia produktów we własnym sklepie lub na najpopularniejszych serwisach aukcyjnych. Każdy produkt eksportowany w pliku ma uzupełniony kod EAN, informację o stanach magazynowych, zdjęcie, opis oraz cenę dostosowaną do sytuacji rynkowej. Wszystkie informacje zawarte w pliku są udostępnione do wykorzystania i modyfikowania podczas wystawiania produktu do sprzedaży.


Czy obsługujemy zwroty i reklamacje?

Tak, zarówno zwroty jak i reklamacje mogą być kierowane do naszej hurtowni. W przypadku reklamacji wynikającej z błędu po naszej stronie, staramy się rozwiązać sprawę tak, żeby wszystkie strony były zadowolone. W przypadku zwrotu towaru do hurtowni, obsługujemy przesyłkę, doliczając jedynie opłatę za obsługę logistyczno-administarcyjną.

Strona korzysta z ciasteczek w celu realizacji usług zgodnie z polityką ich dotyczącą. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do niech w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel